KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714006
nr 1371 4006
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moss". Signerad, numrerad 73/100. Motivet: 18x25 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:31:02
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)